Próba wczytania produktu nie powiodła się. Jeśli sytuacja będzie się powtarzać prosimy o zgłoszenie problemu na adres biuro@epoka.pl
Nie odnaleziono wskazanego produktu w naszej bazie.Aktualności w Epoka.pl

2018-05-25RODO Ochrona Danych Osobowych

Drogi Kliencie,

Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych (RODO)

weszło w życie 25 maja 2018 r.

RODO nakłada na firmy i organizacje, zarządzające danymi osobowymi, obowiązek wdrożenia środków technicznych i organizacyjnych w celu zagwarantowania bezpieczeństwa i dobrych praktyk w procesach przetwarzania i przechowywania danych osobowych.

To oznacza, że nowa regulacja pozwoli Ci sprawować większą kontrolę nad Twoimi danymi.

Zgodnie postanowieniami artykułu 28 RODO, które nakładają obowiązek zawarcia umowy regulującej przetwarzanie danych osobowych przez podmiot przetwarzający je w imieniu administratora danych, zaktualizowaliśmy nasze Warunki Świadczenia Usług. Uzupełniliśmy je o dokument dotyczący przetwarzania danych osobowych i obowiązujący od 25 maja 2018 roku, czyli od daty wejścia w życie RODO.

Zapraszamy do zapoznania się z nowym dokumentem dotyczącym przetwarzania danych osobowych Polityka Prywatności w stopce strony.

Zespół Epoka Stylowe Wnętrza


2013-08-20URLOP

Szanowni Klienci,   W dniu 13.08 i 14.08 jesteśmy na urlopie i sklep w Al. Jerozolimskich jest nieczynny. Przepraszamy za niedogodności. Pozdrawiamy serdecznie Zespół Epoka / Past & Present

2013-08-19Aktualizacja oferty

Na stronie epoka.pl prezentujemy pełne oferty angielskich producentów, których jesteśmy przedstawicielem w Polsce. Prosimy o sprawdzanie dostępności towaru przed dokonaniem wpłaty na nasze konto, kontaktaktując się z nami  mailowo lub telefonicznie.

Za utrudnienia przepraszamy.

Zespół Epoka Stylowe Wnętrza
Polityka Prywatności       Copyright (c) 2016 - Epoka Stylowe Wnętrza